Troufnu si vložit odkazy na krásné a osobní články mých studentek, které pro mne moc znamenají, dodávají mi motivaci učit tak, jak cítím, že učit mám, a podle reakcí vím, že se v nich poznalo i mnoho dalších tanečnic!

https://blankas.webnode.cz/l/postrehy-flamenco-a-moje-malickost/

https://odmartiny.cz/2018/05/31/flamenco-a-moje-cesta-k-zenske-energii/

Marki to je moc hezké, musím se přidat,  jsi taková naše flamenková guru. Je to pro mě velká inspirace, že tančit člověk může ve všech životních etapách.
Dokonce díky Tobě a holkám s dětmi jsem začala sama přemýšlet o dětech, protože vidím, že se člověk nemusí zavírat doma. A to jsem si to ještě před rokem nedovedla vůbec představit! Ať Ti to vydrží napořád!

Z.

Ahoj Markéto,
včerejší vystoupení v divadle Polárka bylo absolutně skvělé. Moc jsem si to užila a myslím, že ostatní holky taky.
Až se bude příště konat něco podobného, tak se určitě zase zúčastním.
RM

Jsem hodně ustaraná a tak jsem ještě ráno přemýšlela, zda půjdu večer tancovat. Ale jedno jsem věděla určitě, že ty dokážeš vytvořit velmi pohodovou až uvolněnou atmosféru. A jako vždy – nezklamalas!!!  Improvizační tancování jsem si užila nejenom jako tanečnice ale i divačka. Opět ti velmi chválím tvoji filozofii výuky flamenca. Netrváš na dokonalosti jednotlivých figur, ale učíš nás prostě zatancovat si!!! Jen tak v rámci možností, které má každá tanečnice dané. Právě proto se mi tam velmi líbila jedna paní, která měla hodně kileček navíc, ale byla prostě báječná. Měla takový svůj styl !!! Ale tančila flamenco, pomalu bez velkých gest, a to se mi právě moc líbilo. Takže ti zase moc děkuji, že jsi na nás v hodinách přísná a nedáš na naše remcání a nutíš nás snažit se, aby ten taneční projev k něčemu vypadal. Dodatečně děkuji, tobě tvým tanečnicím, tvým hostům i divákům. Prožila jsem s vámi pěkný večer.

Milá Markétko,
chtěla jsem ti poděkovat za středeční večer, který jsem jako absolventka tvých kurzů měla možnost prožít jako tanečnice. Splnila jsem si svůj holčičí sen – tancovat ve velké sukni s volánem a vějířem. V padesáti čtyřech letech. Bylo to úžasné !!!!!!!!
Tvoje neutuchající energie je vidět při výuce diváků, kdy je krásně vtáhneš do děje. To já už bych dávno utekla a vše ukončila :-)))))))). Neměla bych tu trpělivost a elán.  Bylo mi tam s vámi moc dobře. Holky stepařky nejvíc oceňovaly úžasnou atmosfétu, která tam vládla !!!!!!!
Je v tom kus tvojí práce, tak ti jejich názor obratem tlumočím.

Dobrý večer paní Polášková, byla jsem se podívat na „flamencový večer“ v divadle Polárka. Děkuji za pozvání a za rezervované lístky…vzala jsem kamarádku a opravdu moc se nám to líbilo. Tedy spíš řeknu, že jsem byla nadšená…opravdu krásně prožitý večer…krásný tanec, hudba, zpěv, moc příjemná atmosféra. Opravdu se Vám to moc povedlo. Jen víc takových akci, moc Vám fandím….a těším se na tanec..:-)