NOVÉ KURZY FLAMENCA PRO ROK 2020

ÚPLNÍ ZAČÁTEČNÍCI A ZAČÁTEČNÍCI SE ZNALOSTÍ
pondělí 17:00 – 18:00, 12 lekcí, cena 1600 Kč
Kurz je zaměřen na úplné základy flamencového tance, není třeba mít žádné předchozí zkušenosti. Bude vyhovovat také tanečnicím, které již někdy dříve flamenco vyzkoušely a chtějí si oprášit znalosti. Na kurzu se naučíme pracovat s tělem, držet rovnováhu, držet hezký taneční postoj. Budeme tleskat a dupat různá rytmická cvičení, seznámíme se se základními flamencovými rytmy. Rozpohybujeme ruce – obloučky zápěstím i celé paže a časem zkoordinujeme s nohami 🙂 Naučíme se základní techniku flamencových dupů a jednoduché dupané variace. A hlavně budeme tančit a tančit!
První lekce bude 20. ledna
Kurz povede Markéta Polášková a Veronica Roa Vítová

KURZ VŠEOBECNÉ TANEČNÍ TECHNIKY
pondělí 18:00 – 19:00, 12 lekcí, cena 1600 Kč
Kurz je vhodný pro všechny pokročilosti kromě začátečníků. Na své si přijdou všichni, kdo se nechtějí učit konkrétní choreografii, ale spíše vylepšit taneční techniku – držení těla, rovnováhu, koordinaci celého těla, zrychlení dupů, apod. Různé taneční záludnosti pak rovnou použijeme v nějaké konkrétní taneční minivariaci. Na pokročilosti nezáleží, každý si pojede svým tempem podle toho, na čem potřebuje pracovat nejvíce.
První lekce bude 20. ledna
Kurz povede Markéta Polášková a Veronica Roa Vítová

KURZ KASTANĚTY
středa 17:30 – 18:30, 12 lekcí, cena 1440 Kč
Pokračování kurzu. Je možné se přidat, jsou ale vhodné alespoň základy hry na kastaněty, není vhodné pro úplné začátečníky.
Kurz vede Eva Horáková.

DOPOLEDNÍ KURZ FLAMENCA
bude upřesněno podle zájamců
Zájemci o dopolední kurz flamenca, prosím napište mi zprávu, zkusím něco vymyslet! Náplň kurzu a pokročilost přizpůsobím vám!

KURZ PRO MAMINKY S DĚTMI
bude upřesněno podle zájemců
Vzhledem k tomu, že se v našich řadách tanečnic množí maminky s malými dětmi, ráda bych zkusila otevřít kurz právě pro ně – tancování, které bude pohodové, kde budete mít možnost mít své prcky s sebou, kde nikoho nebude pohoršovat, když vám bude dítko zrovna plakat nebo bude potřeba uprostřed lekce přebalit, ale zároveň abyste se i něco naučily. Lekce by probíhaly dopoledne, zájemkyně poprosím, aby mi napsaly, vytvořím nějakou skupinku a zkusíme společně vymyslet něco tak, aby nám to všem vyhovovalo. Ráda bych, aby byly lekce delší, cca 75 nebo 90 minut, abychom nemusely nikam spěchat, mohly během lekce odpočívat nebo se věnovat dětem, kojení, apod., a po lekci si i případně popovídat a posdílet 🙂

PŘIHLÁŠKY: marketa@bailadora.cz
DOTAZY: 773796644

PLATBY:  převodem na účet 2501079852/2010 nebo nejpozději na první lekci
Platby přijímám také přes Benefit managements nebo jiné benefitní programy.
Kdo potřebuje potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, mohu vypsat doklad – některé pojišťovny přispívají na pravidelné pohybové aktivity, i na tanec!

NÁHRADY LEKCÍ
Pokud nemůžete přijít na svou lekci z důvodu nemoci, dovolené, pracovních povinností či jiného důvodu, můžete si přijít zatančit na jakoukoliv lekci během týdne, jen mi prosím dejte vědět dopředu, aby se vás nesešlo na jedné lekci více než dvě náhrady.
Vaší registrací vám v kurzu držím místo, proto bohužel není možné vrácení peněz v případě, že nemůžete kurz dochodit, můžete za sebe ale poslat kamarádku nebo za sebe najít jinou náhradu. Děkuji za pochopení!