Milí zájemci o flamenco!
Aktuálně otevírám NOVÉ KURZY FLAMENCA S DOPROVODEM KYTARY od 9. září 2019, na které se můžete přihlásit.
Výuka bude probíhat opět v sále na Dvořákově 13, 2. patro

2. MÍRNĚ POKROČILÍ COLOMBIANAS S VĚJÍŘEM – KURZ JE NAPLNĚN
úterý 18:30 – 19:30
Colombianas je veselý, bezstarostný flamencový tanec na 4 doby, má podobnou náladu jako guajira, jen jinou rytmizaci. Na tomto kurzu se naučíte pracovat s vějířem a postupně budeme vějíř zapojovat do různých variací, ze kterých po Vánocích sestavíme celý tanec. Kurz je vhodný jak pro tanečnice, které ještě s vějířem nepracovaly, tak pro ostatní, které již s vějířem zacházet umí, ale chtějí se naučit zase něco nového. Na kurzu se budeme učit i techniku a kroky bez vějíře, vše ve 4 dobém rytmu.
Cena kurzu: 1800 Kč
Počet lekcí: 13, první lekce: 10. září 2019
kytara každý druhý týden

3. STŘEDNĚ POKROČILÍ FANDANGOS – KURZ JE NAPLNĚN
úterý 17:30 – 18:30
Kurz je vhodný pro tanečnice, které už mají za sebou cca dva roky tance. Budeme pracovat na koordinaci paže-nohy, na složitějších dupaných variacích, složitějších otočkách. Věnovat se budeme hlavně 12dobým rytmům, po Vánocích pak sestavíme celou choreografii ze získaných prvků na konkrétní palo fandangos. Do té doby bude hlavní pozornost zaměřena na techniku tance 🙂
Cena kurzu: 1800 Kč
Počet lekcí: 13, první lekce: 10. září 2019
kytara každý druhý týden

4. POKROČILÍ RYTMIKA SEGUIRIYAS – KURZ JE NAPLNĚN
středa 18:00 – 19:00
Kurz pro pokročilé tanečnice. Budeme opakovat a prohlubovat znalosti o jednotlivých flamenkových rytmech, nejvíce pozornosti budeme tentokrát věnovat seguiriyas, na který začneme cca v polovině kurzu stavět choreografii. Kurz není vhodný pro začátečníky ani pro mírně pokročilé, rytmika seguiriyas je docela náročná, takže už je potřeba mít odtančeno aspoň tři roky.
Cena kurzu: 1800 Kč
Počet lekcí: 13, první lekce: 11.září 2019
kytara každý druhý týden

5. POKROČILÍ ALEGRIAS S MANTONEM
středa 17:00 – 18:00 a 19:00- 20:00
Kurz je určen pokročilým tanečnicím. Polovina kurzu bude věnována technice flamencového tance na 12 dob ve stylu alegrias, druhá polovina bude práce s mantonem. Až si tanec s mantonem trochu procvičíme, začneme stavět choreografii na krásnou píseň od Rocio Marquez – Bailando con mis cabellos (najdete na youtube). Do této choreografie s radostí zakomponuji některé prvky, které se učily letos na Iberice u Cristiny Aguilery.
Nějaké mantony mám na zapůjčení, případně se můžeme domluvit na zhotovení nějakých jednoduchých jednotných…
Cena kurzu: 1800 Kč
Počet lekcí: 13, první lekce: 11.září 2019
kytara každý druhý týden

6. KASTANĚTY MÍRNĚ POKROČILÍ
čtvrtek 18:00 – 19:00
Kurz pod vedením Evy Horákové. Je určen primárně tanečnicím, které už s kastanětami mají zkušenost, pokud by měl zájem nějaký začátečník, prosím napište předem a zkusíme udělat alespoň nějakou základní lekci ještě před zahájením kurzu 🙂
Cena kurzu: 1560 Kč
Počet lekcí: 13, první lekce: 12.září 2019

ZAČÁTEČNÍCI
Tento semestr bohužel nebudu z kapacitních důvodů otevírat kurz pro úplné začátečníky. Se začátečníky se nicméně ráda uvidím na občasných sobotních workshopech, z nichž první určitě bude už teď na podzim na začátku října.

KURZ PRO MAMINKY S DĚTMI
bude upřesněno podle zájemců
Vzhledem k tomu, že se v našich řadách tanečnic množí maminky s malými dětmi, ráda bych zkusila otevřít kurz právě pro ně – tancování, které bude pohodové, kde budete mít možnost mít své prcky s sebou, kde nikoho nebude pohoršovat, když vám bude dítko zrovna plakat nebo bude potřeba uprostřed lekce přebalit, ale zároveň abyste se i něco naučily. Lekce by probíhaly pravděpodobně dopoledne, zájemkyně poprosím, aby mi napsaly, vytvořím nějakou skupinku a zkusíme společně vymyslet něco tak, aby nám to všem vyhovovalo. Ráda bych, aby byly lekce delší, cca 75 nebo 90 minut, abychom nemusely nikam spěchat, mohly během lekce odpočívat nebo se věnovat dětem, kojení, apod., a po lekci si i případně popovídat a posdílet 🙂

PŘIHLÁŠKY: marketa@bailadora.cz
DOTAZY: 773796644

PLATBY:  převodem na účet 2501079852/2010 nebo nejpozději na první lekci
Platby přijímám také přes Benefit managements nebo jiné benefitní programy.
Kdo potřebuje potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, mohu vypsat doklad – některé pojišťovny přispívají na pravidelné pohybové aktivity, i na tanec!

NÁHRADY LEKCÍ
Pokud nemůžete přijít na svou lekci z důvodu nemoci, dovolené, pracovních povinností či jiného důvodu, můžete si přijít zatančit na jakoukoliv lekci během týdne, jen mi prosím dejte vědět dopředu, aby se vás nesešlo na jedné lekci více než dvě náhrady.
Vaší registrací vám v kurzu držím místo, proto bohužel není možné vrácení peněz v případě, že nemůžete kurz dochodit, můžete za sebe ale poslat kamarádku nebo za sebe najít jinou náhradu. Děkuji za pochopení!