Na přání zhotovím sukýnku nebo celý kostým na latinu, salsu, argentinské tango, apod. Mohu ušít i podle obrázku nebo podle vašeho vlastního návrhu. Kostýmy na tanec obecně šiju z pružných materiálů jako je lykra, úplet, elastická krajka, apod., aby se kostýmy při tanci přizpůsobily pohybu a nikde netlačily. Látku zajistím, můžete si vybrat z mých skladových zásob, které vám ráda zašlu v mailu, nebo něco společně vybereme v kamenné prodejně nebo na eshopu s látkami. Malá ukázka realizovaných kostýmů viz níže.
Ke kostýmům mohu také dotvořit doplňky do vlasů – růže, kytky, čelenky, vázačky do pasu s aplikacemi, apod.

ŠATY
Šaty do tanečních, na latinu, do tančíren nebo i na běžné denní nošení. Můžete si zvolit vlastní střih, barevnou kombinaci i materiál. Na přání je také možno dozdobit nášivkami, kamínky, flitry a jinými ozdůbkami. Cena vždy závisí na použitém materiálu a na pracnosti objednávky, vždy ji ale vyčíslím dopředu, než si navzájem objednávku potvrdíme.


SUKNĚ
Sukně na latinu i na běžné nošení, na tréninky, apod. V pase obvykle sedlo z dvojité vrstvy látky nebo guma. Na přání ráda ušiju sukni dle vašeho přání, baví mě různé střihy, stačí popsat váš návrh nebo poslat obrázek 🙂

KOMPLETY sukně + top
Taneční komplet na latinu a do tančíren – sukně + top.

STANDARD
Na zakázku zhotovím šaty na standard včetně spodničky.