TOPY, TRIČKA, BOLERKA

Na této stránce si můžete prohlédnout flamencové „vršky“, které jsem již dříve realizovala. Šiju je většinou na míru, můžete si vybrat tvar výstřihu, délku rukávu, barvu i počet volánků. Používám kvalitní úplety dovezené z Itálie, které se nevytahují ani po opakovaném praní. Ceny se velmi odvíjí od použitého materiálu, předem vám vždy vyčíslím konkrétní podobu trička či topu.

BOLERKA
S krátkým nebo s dlouhým rukávem. Vždy z elastického materiálu. Vhodné např. pro zahřátí při trénincích nebo jako doplněk kostýmu (např. z elastické krajky).


ZAVAZOVACÍ TOPY (ceny cca 500-1500 Kč)
Zavazovací topy jsou velmi pohodlné a praktické, můžete si je utáhnout kolem těla podle toho, jak zrovna potřebujete, a podle toho např. i lehce měnit šířku výstřihu. Lze je ušít i jako falešně zavazovací, tj. jedna strana je zašitá napevno a druhá je volná, aby vynikla zavazovací mašle.
zavazovaci-top1zavazovaci-top2zavazovaci-top3zavazovaci-top4zavazovaci-top5zavazovaci-top6


TÍLKA BEZ RUKÁVŮ
(cca 300 Kč)
Tílka jsou skvělým příkladem části flamencového šatníku, který můžete běžně nosit i do školy, do práce, apod. Pro chladnější dny je možné je kombinovat s bolerky přes ramena, šátky, kabátky…


FLAMENKOVÉ TOPY
Na přání zhotovíme topy s dlouhým nebo krátkým rukávem, s volánky, asymetrické, co bude potřeba 🙂


TOP NA JEDNO RAMENO (cena od 250 Kč)


TRIČKO SE ZAVAZOVÁNÍM ZA KRKEM (cena od 300 Kč)


FLAMENKOVÉ KOŠILE
Precizně vypracovaná košile pro náročnější kostýmy, s bohatým fiží. Skvěle dolaďuje nejen flamenkový kostým, ale dá se nosit i v civilním životě. Cena cca 1700 Kč. Nutná zkouška.