FOTOGALERIE JIŽ HOTOVÝCH KOSTÝMŮ

Galerii prosím berte jako inspiraci, většinu sukní již nemůžeme ušít naprosto stejně, protože v obchodech už není stejná látka, ale určitě najdeme jinou látku, která se vám bude líbit! 🙂

ANABEL
Sukně obvykle sestává ze dvou samostatných sukní – spodní dlouhá jednobarevná (z lykry) a vrchní s potiskem (z úpletu). Ideální na kombinování, vrchní sukně se dá nosit i na tréninky nebo v civilu. Orientační cena od 1200 Kč za základní dlouhou sukni a od cca 600 Kč za krátkou sukýnku.
Druhou variantou pak je, že obě sukně jsou k sobě pevně spojeny (viz např. model s krajkou a šikmým sedlem).
anabel9anabel10anabel11anabel12

ALEGRIAS
Sukně různého střihu, které spojuje materiál – odstíny stejného vzoru. Ideální pro skupinu tanečnic, které chtějí být každá trochu jiná, ale zároveň působit jako celek.
alegrias-dendaalegrias-evaalegrias-lenka

ALMA
Sukně s různě tvarovanými klíny
alma4alma1alma7

ANA
Oblíbený střih flamenkové sukně! Ana má šestidílný základ, každý díl se směrem dolů rozšiřuje, obvykle od poloviny stehen. Dole je našito 3-6 krátkých volánků.
ana1ana7ana10ana14ana20ana23


CARLA
Sukně Carla má šestidílný základ, na jedné straně je našit asymetrický volán, ze kterého dolů spadá kaskáda menších volánků. Orientační cena cca 2300 – 2500 Kč.
carla1carla2

KARMELE
Sukně Karmele má šestidílný základ, volány jsou našity na dolním okraji sukně a další se zvedají asymetricky k jedné straně.
karmele1karmele3karmele7

SEŇORITA
Seňorita je dvouvrstvá sukně – horní část je vepředu vykrojená, aby byla vidět spodní část, která má vepředu našitou bohatou kaskádu volánů. Na sukni vybírám jemné materiály, aby sukně nebyla příliš těžká. Orientační cena 2500 – 2700 Kč.
senorita1senorita2senorita8senorita12senorita13

RAQUEL
Raquel je sukně užšího střihu, která má vzadu našitý „ocásek“ s kaskádou volánků. Vypadá velmi hezky s vyšším pasem. Orientační cena 1500 Kč.
raquel1raquel2raquel6raquel10raquel13raquel15raquel17

CARMINA
Carmina je šestidílná sukně s drobnými volánky. V tomto případě se zvýšené sedlo prodloužilo natolik, že lze sukni užít i jako šaty. Orientační cena cca 2000 Kč.
carmina1carmina2carmina3

MERCEDES
Mercedes je šestidílná sukně, která se od poloviny stehen rozšiřuje. Na sukni jsou v pravidelném odstupu našity kolové volánky. Orientační cena cca 1900 Kč.
mercedes1mercedes2mercedes4mercedes5mercedes6

ZANETTA
Šestidílný základ sukně + šikmé volány, orientační cena za celý kostým (sukně + top) je 2400 Kč.

TRIANA
Triana je jednoduchá šestidílná sukně, vhodná jak na tréninky, tak i na vystoupení. Vypadá velmi hezky jednobarevná, ale i pestrá. Cena úzké varianty (v sukni uděláte pohodlně krok, ale moc se netočí) je cca 1100 Kč, cena širší varianty cca 1300 Kč. Skvělá i na běžné nošení!
 

 

GRACIELA
Graciela je sukně klasického střihu – půlkolová + jeden až dva kolové volány. Není pochopitelně tak točivá jako kolová sukně, ale „mávnout“ se s ní dá a výhodou je úspora materiálu a tedy i nižší cena (a také nižší hmotnost sukně). Cena se liší podle materiálu a počtu volánů – od 1200 Kč.

MARICARMEN
Maricarmen je velmi podobný střih jako výše uvedená Graciela, rozdíl je pouze v tom, že základ této sukně je šestidílný. Opět je možné našít kolové volány podle zadání. Orientační cena od 1500 Kč.

ESTELA
Sukně Estela má úzké a obtažené prodloužené sedlo až do poloviny stehen, případně nad kolena, teprve poté se sukně rychle rozšiřuje. Často se používá jako tréninková sukně. Mohou být našity volány nebo se nechává hladká.

GITANA
Klasický střih flamencové sukně – kolový základ a jeden či dva kolové volány lemované ozdobným saténovým proužkem. Cena se velmi liší podle vybrané látky – od cca 1500 Kč až k 2300 Kč.

GABRIELA
Úzká šestidílná sukně, na každém dílu jsou asymetricky našity úzké řasené volánky. Orientační cena cca 1200 Kč.
gabriela3gabriela5gabriela6gabriela7

MARIKA
Dvoukolová sukně na cikánský tanec s volánem.