Na této stránce naleznete kostýmy, které lze ihned koupit. Vyzkoušení je možné osobně v Brně v tanečním studiu Bailadora (Dvořákova 13). Pokud nejste z Brna a nejste si jisty, zda vám kostým padne, raději napište nebo zavolejte, podle vašich mír vám poradím, zda je kostým vhodný.

komplet-triana

Komplet Triana
Tento kostým nám vymyslela Libuška Bachratá na taneční soutěž Flemencopa 2014. Tančila jsem v něm celkem třikrát a dále už kostým nevyužiji, proto je k dispozici 🙂 Cena nového kostýmu byla 1300 Kč sukně + 1200 Kč halenka, nabízím za sníženou cenu 900 Kč sukně + 800 Kč halenka (možné prodat i zvlášť). Kostým byl šitý na míru pro velikost S. Základ sukně i halenky je z pružné lykry ve smetanové barvě, nabírané rukávy jsou zhotoveny z kvalitního šifónu.

alma4

Sukně Alma s klíny, zhotovena z lykry, která se krásně přizpůsobí postavě, skvělá pro tanec!
Do základu sukně jsou všity celkem 3 klíny, dva v bocích a jeden vzadu.
Sukně se hodí na tréninky i na vystoupení.
Míry této sukně:
pas v nenataženém stavu 80 cm, boky v nenataženém stavu 94 cm, celková délka sukně 100 cm, Vhodné pro velikost L/XL
Cena 1500 Kč

lachiri4

Sukně La Chiri sestává ze dvou vrstev – dolní vrstva je zhotovena z lykry a je zakončena dvěma volány. Horní vrstva je průhledná a je zhotovena z elastického tylu. Celá sukně je pružná, skvěle se přizpůsobí pohybu při tanci.
Tato konkrétní sukně je ušita na velikost M. Míry v nenataženém stavu jsou:
– pas 69 cm, boky 90cm, délka 99 cm. V pase skrytá guma. Cena 2500 Kč

sofi4sofi3

Dlouhá asymetrická sukně Sofi na flamenco, je zhotovena z příjemného pružného úpletu. Dole rozšířená, v pase skrytá guma. Sukně se při tanci krásně přizpůsobí postavě. Pouze tento jeden kus!
Míry sukně v nenataženém stavu:
– pas 77 cm, boky 90 cm, délka sukně 110 cm, sukně je vhodná pro dámy s velikostí M.
Cena 1400 Kč