17 srpna 2017

Bazárek flamencového i jiného oblečení 31. srpna 2017

Milé dámy,
zvu vás na bazárek všeho možného oblečení, flamencového i na běžné denní nošení!
Proberte šatníky a přijďte nabídnout, co už neunosíte – vy si uděláte ve skříni místo (na nové kousky 🙂 ) a někomu třeba uděláte radost výhodným nákupem. A zároveň si u toho popovídáme a zarelaxujeme. Přiveďte i kamarádky, přijďte, i když nechcete nic prodat, bazar je otevřen všem!
Přineste flamencové kostýmy, tréninkové sukně, boty, doplňky, různé takové ty tretky a ozdoby, pokud šijete, tak i nové zboží, samozřejmě i neflamencové oblečení, a klidně i hezké knížky, prostě co zvládnete donést k nám do studia na Dvořákově 13 (naštěstí je to hned u zastávky tramvají a jede k nám do 2. patra výtah 🙂 ).

Kdy: poslední prázdninový den 31. srpna, čas 17:00 – 19:00
Pak se můžeme eventuálně přemístit někam na víno 🙂

Oblečení prosím doneste označené svým jménem (počítejte s tím, že se v tom budeme všichni přehrabovat, tak ať cedulky neuletí) a naceněné – můžete udat buď cenu, nebo zda jste ochotni věc za něco vyměnit, nebo třeba i darovat.
Mám ve studiu nějaké věšáky a ramínka, ráda zapůjčím.

Oblečení a věci, které neudáte, ale nebudete je chtít odvézt zpět domů, shromáždím a věnuji již tradičně brněnskému kočičímu útulku.

Akce je baby friendly, takže klidně ratolesti přiveďte s sebou, mám pro ně dva pytle hraček, ale ze zkušeností vím, že taková hrabárna je zaujme mnohem více než jakákoliv stavebnice 🙂

Prosím napište mi na tento mail, zda plánujete dorazit, ať vím, kolik místeček na prodej eventuálně přichystat! marketa@bailadora.cz